Digitālais mārketings


HubioDev veic mājas lapas izstrādi iekļaujot mārketinga stratēģijas pamatprincipus, lai jūsu mājas lapa sniegtu rezultātus!

HubioDev - Digitalais marketings

Digitālais mārketings - uzlabo klientu piesaisti

Jūsu mājas lapu apmeklē – bet nav rezultāta? Apmeklētāji tajā uzturas vien dažas sekundes? Ja vēlaties sasniegt maksimālus rezultātus ir nepieciešams stratēģisks mārketinga plāns. Piedāvājam sen pārbaudītus un inovatīvus risinājumus jūsu uzņēmuma izaugsmei. Piedāvājam palīdzēt izvietot gan maksas – gan bezmaksas reklāmas.


Mārketinga konsultācija mazajiem, vidējiem un startup uzņēmumiem

Pirms veidojat mājas lapu – iesakām investēt mūsu piedāvātajā mārketinga konsultācijā. Tikai pēc jūsu biznesa izprašanas ir iespējams izveidot veiksmīgu mājas lapu!

Ko sniedz mārketinga konsultācija?


Ja esat tikko sākuši apgūt digitālo tirgu – lai ietaupītu laiku un liekas investīcijas – ir nepieciešams tam sagatavoties. Panākumi nāk ar zināšanām! Sadarbojoties ar daudziem uzņēmējiem – esam novērojuši, ka pat tad, ja viņi zina savu biznesu līdz sīkumiem – daudzas iespējas tiek palaistas garām.


Mārketinga konsultācijas laikā mēs izpratīsim – kā jūsu uzņēmumu visoptimālāk virzīt digitālajā vidē, kā pareizi komunicēt ar jūsu potenciālajiem klientiem un kā tiks veidots un stiprināts jūsu uzņēmuma zīmols. Noteiksim uzņēmuma vērtības, pozīciju starp konkurentiem un soli pa solim izveidosim digitālā mārketinga stratēģisko plānu.


Digitālais mārketings - tā ir 21. gadsimta iespēja maziem un vidējiem uzņēmumiem


Informācijas laikmets ir noslēdzies, šobrīd valda izklaides laikmets. Vai tavs uzņēmums ir tam sagatavojies?


Konsultācija

  • Mērķu izvirzīšana
  • Sniedzam izstrādātu stratēģiju jūsu uzņēmuma reklamēšanai internetā
  • Vadīšanās pēc izstrādātā plāna
  • Rezultātu apkopošana un secinājumi

Uzņēmuma audits, tirgus izpēte, uzņēmuma stratēģijas sagatavošana un realizēšana, projektu uzraudzība. Mārketings interneta pasaulē ir dinamisks un tradicionālās stratēģijas vairs nav efektīvas – mēs jums palīdzēsim sasniegt gaidīto rezultātu. Mūsu mērķis nav tērēt lielu budžetu, bet gan ar efektīviem paņēmieniem apsteigt jūsu konkurentus.

Sazinies ar mums!